• Kiermasz świąteczny

• 15 grudnia w naszej szkole odbył się Kiermasz Świąteczny. Wszyscy mieli okazję wysłuchać koncertu piosenki świątecznej w wykonaniu naszych uczniów, zakupić wiele dekoracji świątecznych, przygotowanych przez uczniów i rodziców, posmakować słodkości upieczonych przez wszystkie klasy oraz skorzystać z foto-budki.

Wszystkim, którzy włożyli swój wkład i serce w przygotowaniu tak cudownego spotkania, bardzo dziękujemy 🎅🎄⛄️❤️

• Sesja przedszkolaków

• Nasza szkoła pozyskała profesjonalny sprzęt fotograficzny z projektu Laboratoria Przyszłości . 📷📽️📸🎥
            Dziś odbyła się mini sesja zdjęciowa w Oddziałach Przedszkolnych. W rolę modeli wcieliły się przedszkolaki. 🤸🧚🧍Oto kilka ujęć 😊

I jak tu ich nie kochać 😍

#Laboratoriaprzyszłości

• Warsztaty z druku 3D

• Dziś, w Mikołajkowym nastroju, podczas warsztatów z drukarki 3D klasa 5 stworzyła takie cudo 🎄
            #Laboratoriaprzyszłości

• Prezent

• Wszystkim cudownym artystom z Dziennego Domu Seniora w Sierakowie dziękujemy za piękne rękodzieła. Każdy uczeń naszej szkoły otrzymał swoją maskotkę.

• Kolędziołki

• W piątek 2 grudnia w  CKiE w Kwilczu  jak co roku odbyły się kolędziołki.

Naszą szkołę reprezentowali:

Anna Wittchen kl.3

Lena Dąbrowska kl.3

Wiktor Bogajewicz kl.3

Zosia Prędko kl.3

Kasia Dolata kl.3

Gabrysia Cembrowicz  kl.8

Opiekun Lidia Pietrucha

• Wspaniali goście w Oddziałach Przedszkolnych w Kaczlinie

• Dzisiaj dzieci uczęszczające do Oddziałów Przedszkolnych w Kaczlinie otrzymały prezenty świąteczne przygotowane przez Fundację Amicis wspieraną przez Grupę Amica! W rolę Mikołajów wcieliły się Panie z fundacji, wolontariuszki i strażacy. Było świątecznie, wesoło i rodzinnie. Radość dzieci - nie do opisania! Dziękujemy!

• "Ocenianie kształtujące"

• W klasie VI i VII, uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ocenianiem kształtującym. Na podstawie przeprowadzonych zajęć przez panią pedagog Natalię Nowak. Tematem zajęć była: " Rola w życiu codziennym ". Ukazanie uczniom jak wiele ról odgrywamy i pełnimy funkcji. Praca przebiegała w grupach. Były to grupy mieszane, ci było dodatkowym utrudnieniem. Ocenianie kształtujące miało na celu pokazanie uczniom jak ułatwić sobie styl uczenia się, na co zwracać uwagę i jaki postawić sobie cel.