• Zdrowe śniadanie w klasie 1

• Dziś uczniowie klasy 1 sami przygotowywali sobie pyszne i zdrowe śniadanie. Do swoich kanapek wykorzystali szczypiorek, który wyhodowali samodzielnie w naszej klasie. Zapach zdrowych pyszności roznosił się po całej szkole 🥬🍅🥒🥪.

• Dzień Zdrowia

• Dzisiaj obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia, który przypada 7 kwietnia.  Na przerwie śniadaniowej dzieci otrzymały symboliczny kawałek jabłka w ramach zdrowego odżywiania, a na dużej przerwie propagując aktywny tryb życia dzieci z klas IV-VIII zatańczyły taniec Belgijka.

Na szkolnym korytarzu znajduje się również gazetka z informacjami o zdrowiu i jego święcie.

Serdecznie dziękujemy pani Annie Weimann za podarowanie dzieciom jabłek.